Kapadokya’da 23 Nisan Yoğunluğu Başladı!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda hafta sonu tatili ile birlikte 3 gün tatil yapacak olan kişiler bu zamanı değerlendirmek için Kapadokya bölgesine akın etti. Daha önce hava koşulları nedeni ile pek çok balon turu iptal edilmişti ancak yarın 25 balon firmasına ait 150 balon uçuş yapacak.

3 günlük tatil için tercihler Kapadokya’dan yana!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın pazartesi gününe denk gelmesi sebebi ile 3 günlük tatili güzel bir şekilde değerlendirmek isteyen aileler ve çiftler Kapadokya’ya geldi. Bölgenin özellikle tarihi mekanlarına son derece yoğun bir ilgi mevcut. Havanın da güzel olması ile birlikte aileler ve çiftler oldukça eğlenceli ve keyifli vakit geçiriyor.

Tatilin üç gün olması elbette balon turlarına olan ilgiyi de artırdı. İlgiden oldukça memnun kaldıklarını belirten Atlas Balon firması Genel Müdürü Teyfik Ölmez, kötü hava koşulları nedeni ile geçtiğimiz birkaç gündür balon uçuşlarının iptal edildiğini ancak 23 Nisan’da hava güzel olacağı için uçuşların tekrar başlayacağını ifade etti.

25 firmaya ait 150 balon yarın uçuşa başlıyor!

Kapadokya’da şu anda 25 adet balon firması bulunuyor ve pazartesi günü bu firmalara ait tam 150 balon hizmet verecek. Özellikle sabah saatleri için balonlarda yer kalmadığını belirten Ölmez, balonlara karşı olan yoğun ilgiden son derece memnun olduklarını da söylemeyi ihmal etmedi.

YAZAR

on Nis 22, 2018

Yorum Yapılmamış

Yorum Yazınız

Sidebar Banner Aktiviteler

Sidebar Banner Aktiviteler2