by admin

Rezervasyon

Heading Title

Kapadokyadayım olarak Kapadokya’da gerçekleştirilen tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Aktivite, tur ve otel taleplerinizin rezervasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyonlarınızı aşağıdaki rezervasyon formundan veya listelenen diğer iletişim kanallarından gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon talepleriniz için size dönüş yapılacak ,gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.  İster belli bir aktivitenin isterseniz tüm tatil planınızın rezervasyonunu yapıyor, sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirip aktivitenizi/konaklamanızı keyifle gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. 

Bilgiler

 •  Aktivite saatinden 24 saat öncesine kadar herhangi bir ücret ödemeden iptal gerçekleştirebilirsiniz. Ön ödeme yaptıysanız size geri iade edilecektir. ( Balon turları kapsam dışındadır )
 • Günlük gezi turları için sabah saatlerinde otelden alınırsınız. Kendiniz gelmek istiyorsanız ofis adresimiz sizlerle paylaşılacaktır. 
 • Atv turu, At turu , Jeep Safari gibi aktiviteler için otelden transfer talep edebilirsiniz. Kendiniz gelmek isterseniz lokasyon ve saat bilgileri sizlerle paylaşılacaktır.
 • Tatil aktivitelerinizi programlayıp, tüm organizasyonunuzu bizler gerçekleştirebiliriz.

  Örnek 2 Gün Tatil Programı

  1.Gün
  Sabah 06.00-08.00 Balon Turu 
  Sabah 09.30-17.30 Günlük Gezi Turu – Yeşil Tur
  Akşam 20.00-22.30 Türk Gecesi 

  2.Gün
  Sabah 09.30-17.00 Günlük Gezi Turu – Kırmızı Tur
  Akşam 17.00-19.00 Gün Batımı ATV veya AT Turu

  Bu şekilde tercih ettiğiniz aktiviteleri oluşturup, tatil programınızı yaratabiliriz ve sizlere gerekli bilgileri tatiliniz boyunca vererek kolay ve keyifli bir akış sağlayabiliriz. 

Rezervasyon talebi oluşturmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya yine listelenen iletişim kanallarından iletişime geçebilirsiniz. 

Rezervasyon Formu
Rezervasyon formunuzu aldıktan sonra size dönüş yapacağız.
Tatiliniz tarihlerini, otel bilgilerinizi ve diğer sorularınızı buraya girebilirsiniz.
Ek notunuz varsa buraya yazabilirsiniz.

Bizleri tüm sorularınız ve rezervasyon talepleriniz için arayabilirsiniz.
Tüm sorularınız ve rezervasyon talepleriniz için WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.
Tüm sorularınız ve rezervasyon talepleriniz için bize e-mail gönderebilirsiniz

Kapadokya tatilinizde sizlere verilebilecek en iyi hizmeti vermek ve tatilinizin oldukça keyifli geçmesini istiyoruz. Huzurlu hissetmek ve ruhunuzu yenilemek için Kapadokya’ya gelin !