Kapadokya Balon Turu – Fiyatlar Rezervasyon ve Detaylı Bilgiler 2021

by Uğur Ege

Kapadokya Balon Turu Rezervasyon Bilgileri – 2021

Kapadokya balon turu rezervasyonu için aşağıdaki arama ve whatsapp kanallarından iletişime geçiniz. Balon kapasitelerinin dolması ve yer bulunamaması sebebiyle rezervasyonlarınızı en azından 1 hafta öncesinden gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir.

Kapadokya Balon Turu Fiyatları :  

29 Ekim tatil haftasonu balon turu fiyatları : 
30 Ekim : 750 TL 
31 Ekim : 1000 TL ‘dir. 

1.Standart Balon Turu 
20-24 veya 28 kişilik sepetlerde 45 dakika – 1 saat arasında gerçekleştirilen standart uçuş fiyatı kişi başı 70 Eurodur. 

2.Comfort Balon Turu 
12-16 kişilik sepetlerde 45 dakika – 1 saat arasında gerçekleştirilen comfort balon turu uçuş fiyatı kişi başı 90 Eurodur.

3.Deluxe Balon Turu 

12-16 kişilik sepetlerde 75 dakika – 90 dakika arasında gerçekleştirilen deluxe balon turu uçuş fiyatı kişi başı 120 Euro’dur.

 • Balon Turları her gün, (hava koşulları elverişli olduğunda) gün doğumu sabah saatinde yapılmaktadır. (Nadiren özellikle kış aylarında gün ortasında da yapılır)
 • Ücretler kişi başı fiyatlardır. Balondaki yer kapasite ücretleri standarttır, öğrenci ve çocuklar için fiyat değişmemektedir.
 • Covid-19 sebebiyle gerekli önlemler alınmıştır. Uçuş öncesinde verilen aperatif kahvaltı Covid-19 sebebiyle verilmemektedir fakat uçuş sonrasında alkolsüz şampanya ile kutlama ve sertifika töreni gerçekleştirilmektedir. Balon turuna katılacak olanların da Covid-19 önlemleri konusunda hassasiyet göstermeleri gerekmektedir.
 

Arama : 0 546 514 00 86 (Aramak için tıklayınız)

Whatsapp : 0 546 514 00 86 (Whatsapptan yazmak için tıklayınız)

E-mail : info@kapadokyadayim.com (E-mail göndermek için tıklayınız)

Arzu ederseniz aktivite sayfamızdan tüm aktiviteleri görüntüleyebilirsiniz.

Kapadokya Balon Turu

 • Balon turu gün doğumunda rüzgar güvenliği tehdit etmediği sürece 1 saat süre ile gerçekleştirilir.. Toplam aktivite 2,5-3 saat sürmektedir.
 • Otelinizden gün doğmadan araçlarla erken saatlerde alınırsınız, aperatif kahvaltı verilir, 1 saatlik balon turunun ardından , alkolsüz şampanya ile kutlama yapılır ve tekrar otelinize transfer gerçekleştirilir.
  ( Covid-19 sebebi ile kahvaltı gerçekleşmemektedir )
 • Tüm yolcuların uçuş sigortaları gerçekleştirilir. Bu sebeple rezervasyon aşamasında sizlerden kimlik / pasaport bilgisi istenmektedir.
 • Kapadokya Balon Turu fiyatları sezon içerisinde değişkenlik göstermektedir. Zaman içerisinde yoğunluklar yaşanabiliyor.Rezervasyonlarınızı Kapadokya’ya gelmeden önce gerçekleştirmenizi öneriyoruz.
 • Hava koşullarından dolayı iptaller gerçekleşirse, ödemeniz tamamen iade edilir.
 • Uçuş saatine 36 saat kala müşteri kaynaklı iptal gerçekleştirilememekte, tüm ücret talep edilmektedir.

Var mısınız ayaklarınızın yerden kesilmesine? Ya da o alışılmış dünyaya biraz da tepeden bakmaya, bulutların arasına karışıp ‘acaba tutabilir miyim’ demeye? Ama bunu havaalanından kalkan bir uçak koltuğunda değil de, rotasını rüzgarın belirlediği bir balonun içinde yaşamaya? Üstelik bir cennetin üstünde, Kızılırmak akıp giderken, peribacaları milyon yıldır durduğu yerden yeni bir günü beklerken… Kapadokya balon turundan bahsediyoruz. Kapadokya’nın payına düşen gökyüzünün dünyanın en güzel göğü olduğundan…

kapadokya balon turu 1

Kapadokya balon turu belki de ömrünüzde yaşayacağınız en güzel serüvenlerden biri olacak. Güzel atlar ülkesinin masalını rüzgardan dinleyeceksiniz bir de. Eğer özel bir gün kutlamak istiyorsanız, romantik bir evlenme teklifi yapacaksanız ya da kendinizi çok özel hissedeceğiniz farklı bir an yaşamaksa niyetiniz, Kapadokya’da özgürlük, yani bir balon turu sizi bekliyor.

Kapadokya’daki balon turu deneyimi nasıl bir şey görmek istiyorsanız, yazımızı okumadan önce aşağıdaki Gezgin Erol’a ait videoyu izlemenizi öneriyoruz.

Kapadokya’da balon turu nasıl yapılır, fiyatları nelerdir, güvenli midir gibi pek çok sorunuza ise cevabı bu yazımızda bulacaksınız.

Kapadokya Balon Turu

Kapadokya’nın eşsiz dokusunu gökyüzünden görmek isteyenlere, sabahın erken saatlerine saatlerini kurmaları gerektiğini hatırlatalım önce. Çünkü balonlar sıcak hava balonu ve hava ısındıkça uçuş yapılamıyor. Kapadokya’da balon firmaları uçuşa katılacak misafirleri sabahın erken saatlerinde konakladıkları yerden alıp kahvaltıyla ağırlıyor önce. Kahvaltı sürerken balon yavaş yavaş şişirilmeye başlanıp uçuşa hazır hale getiriliyor ve pilotlar uçuş emniyetiyle ilgili bilgilendirme yapıyor. Sonrasında ise biniyorsunuz balonun sepetine ve karışıyorsunuz gökyüzüne! Direksiyonsuz, dümensiz hayal taşıtları olan balonlar, rüzgarın sözünü dinleyerek rotasını ona göre belirliyor. Yani her uçuş bir diğerinden farklı, her rota birbirinden bağımsız. ‘Uçaklarla kıyaslamayın, rüzgarla kıyaslayın’ diyeceğimiz yükseklikler ise 1000 ila 1500 feet arasında değişiyor, bir diğer deyişle balonlar 900 metreye kadar çıkabiliyor. Bir, bir buçuk saat boyunca vadilerin güneş ışınlarıyla buluşmasını, ışınların dalga dalga yayılmasını, aşağıda deveye benzeyen peribacasını, 3 güzelleri, yamaçlara yayılmış taş evleri gördükçe kalp ritminiz artıyor artmasına ama zihninizin en güzel yerinde de anısının fotoğrafını çekiyorsunuz.

kapadokya balonları 2

Belki de hiç bitmesin istediğiniz Kapadokya balon turunuzun sonunda ise genellikle bir kutlama bekliyor sizi. Yörenin üzümlerinden bir şişe şampanya ya da bir madalya, ya da bir uçuş sertifikası olabiliyor bu kutlamada. Kapadokya’da hemen hemen her balon firmasının yaptığı bu uygulamalara turdan sonra konakladığınız yere transferler de dahil.

Kapadokya balon turu sabah uçuşları hangi saatlerde yapılıyor?

Kapadokya balon turu için firmaların uyguladığı iki uçuş var. Birincisi ilk uçuş denilen 1. Sorti gün doğumunun renklerini görebileceğiniz uçuş. İkincisine ise geç uçuş deniliyor ki bu uçuşta güneş doğmuş oluyor ve renk cümbüşünü kaçırmış oluyorsunuz. Bu yüzden Kapadokya’da en çok 1. Uçuş tercih ediliyor.

Balon turu için anlaşmış olduğunuz firma size bir gün öncesinden uçuş için kaçta hazır olmanız gerektiğini telefonla ya da mesajla bildiriyor. Kışın yapılan uçuşlar genellikle sabah 5.00 – 5.30 sularında gerçekleşiyor, yazın yapılanlar ise 6.30’da başlıyor.  Sizin en az bir saat önce transferiniz için hazır olmanız gerekiyor. Otelinize geri bırakılmanız için saat 7.00 den sonra oluyor.

Kapadokya balon turu her mevsim yapılıyor mu?

Kapadokya’nın her mevsimi ayrı bir güzellikte ve ayrı renklerle yaşanıyor. Bu yüzden balon turları da yılın 12 ayı, hava koşullarının uygun olduğu her zaman yapılıyor. Güvenlik için rüzgar hızının en fazla 11 km. olması gerektiğinden yağmurlu ve fırtınalı havalarda uçuşlar yapılmıyor.

kapadokya balonları

Olumsuz hava muhalefetinden dolayı yapılamayan uçuşlarda turu iptal edebiliyor veya ertesi güne aktarım sağlayabiliyorsunuz. Tur iptalinde ödediğiniz ücret kesinti yapılmadan tarafınıza iade ediliyor.

Kapadokya balon turunda bölgede nereler görülebiliyor?

Ürgüp, Göreme, Avanos gibi Kapadokya’nın tüm cevherlerini barındıran yerleri 4-20 km arasında balondan kuşbakışı görebiliyorsunuz. Sokak aralarındaki taş evler, Uçhisar Kalesi, kıvrılarak akan Kızılırmak, Erciyes, Hasan Dağı’nın daha bir yakınlaşan heybeti, kayadan oyulmuş kiliseler, güvercinlerin mekanı güvercinlikler, yeni uyanan vadiler, yeşile durmuş bağlar bahçeler ve tabii taş kesilmiş Kapadokya silueti peribacaları yerden bir masal diyarı gibi selamlıyor sizi.

Kapadokya balon turu güvenli mi?

Kapadokya balon turu 20 yılı aşkın bir süredir yapılıyor. Firmaların uçuş ekipleri donanımlı, FFA Sivil havacılık sıcak balon lisansına sahip pilotlardan oluşuyor. Balonlar sık sık Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığına bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün belirlemiş olduğu yönergeye uygun kontrol edilip denetleniyor.  Balonlarla ilgili güvenlik önlemlerinin kontrollü olduğu uçuşlarda zorunlu uçuş sigortası da yapılıyor.

kapadokya balon turu 4

Kapadokya balon turu fiyatları nedir?

Yeni düzenlemeye göre Kapadokya’da bir çok firmanın işbirliği içerisinde sundukları minimum fiyat anlaşması var. Sunulan paketlerdeki uçuş süresi ortalama 1 saat olan turların fiyatları yıl içerisindeki sezona göre değişkenlik gösteriyor. Kapadokyadayim olarak en uygun fiyatı sizlere minimum fiyatı sunuyoruz. 1 saatlik uçuşu kapsayan ve toplam 3 saat kadar süren balon turu fiyatı 150 euro civarındadır. Bulunduğumuz sezona göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Kapadokya’ya gitmeyi planladığınız tarihler için fırsat sitelerine de bir göz atmanızı öneriyoruz. Bazen indirimli uçuş imkanları yakalayabiliyor, seyahat bütçenizde ekonomi sağlayabiliyorsunuz.

6 yaşından küçük çocuğunuzla balona binemiyorsunuz. 6-12 yaş arasındaki çocuklar da yetişkinler gibi fiyatlandırılıyorlar. 

kapadokya balon turu 5

Kapadokya balon turunda balonlara kaç kişi binebiliyor?

Kapadokya balon turlarında balonların kapasiteleri birbirinden farklı olabiliyor. Bir balon ortalama 10- 20 kişilik kapasiteyle havalanıyor. Eğer tur katılımcısı fazla olursa başka bir balon havalandırılıyor.

Kapadokya balon turuna çıkarken nelere dikkat etmelisiniz?

 • Balonun içindeyken yaşayacağınız anlar yerden kestiremeyeceğiniz kadar eşsiz bir deneyim olacak. Bu anları ölümsüzleştirmek için bir fotoğraf makinesi veya bir kamera almayı sakın unutmayın. Hem sepetin içinde kendinizi, hem bulutları hem de yerde boylu boyunca serilmiş Kapadokya’yı görüntülemeye doyamayacaksınız.
 • Günün erken saatleri Kapadokya’da serin oluyor. Hele bir de mevsim Sonbahar ve Kış olduğunda yerden yükseldikçe soğuk hava dalgalarından daha bir üşüyeceksiniz. Bu yüzden yaz veya kış bir kat daha fazla giyinmenizi öneriyoruz. Balonların oturma yerleri olmadığından en az bir saat ayakta dururken sizi yormayacak ayakkabılar tercih etmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

BALON TURU SIKÇA SORULAN SORULAR

Kapadokya peribacaları ile ünlü olan görsel şöleni ile insanların gönlünde taht kuran bir bölge. Doğal oluşumları ile yapaylıktan uzak, şehrin gürültüsünden bir haber olan bu bölgeyi her yıl hem yerli hem de yabancı binlerce turist ziyaret ediyor. Bölgenin güzelliğini en iyi gösteren yer ise sıcak hava balonlarının içerisinde yerden metrelerce yükseklikte olduğunuz yer. Tüm bu güzelliklere kuş bakışı bakmak ve gökyüzünün tadını çıkarmak istiyorsanız sıcak hava balonları aradığınız şey. Tabi söz konusu yerden metrelerde yükseklikte olmak olunca akla takılan sorular da olmuyor değil. İşte sizi bilgilendirecek ve aklınızdaki soruları silecek olan Kapadokya balon turu sıkça sorulan sorular ve cevapları!

kapadokya-balon-turu-1

Balon Turu rezervasyonunu ne zaman ve tatilimizin hangi gününe yaptırmalıyız ?

Balon turu rezervasyonunu geldiğinizde yoğunluk sebebiyle sorun yaşamamanız için tatilinizden önce gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Yoğun dönemlerde Kapadokya’da yer sorunu yaşayabilir veya yüksek fiyatla yer bulabilirsiniz. Önceden rezervasyonunuzu yaptırmanız faydalı olacaktır.

Ayrıca tatilinizin uçabileceğiniz ilk sabahında balon turu rezervasyonunu yapmanızı öneriyoruz. Bunun sebebi ise rüzgar , yağmur gibi hava koşulları sebebi ile balon turu iptal olursa, bir sonraki gün uçuşu gerçekleştirebilirsiniz. Yedekte günleriniz olması uçuşunuzu garantileyecektir.Bazı misafirlerin balon turu için Kapadokya’ya geldikleri ve balon turuna katılamadan döndükleri senaryolar çokça yaşanmıştır.

Sıcak hava balonu hangi kısımlardan oluşur?

Kapadokya balon turu için kullanılan balonlar üç kısımdan oluşur. Kubbe kısmı balonun ta kendisi iken bir da yakma birimi ve sepet kısmı vardır. Sepet kısmında yolcular taşınır, yakıcı kısmı ise yolcuların tam üstünde yer alır ve kuvvetli alevleri ile balonun şişirilmesi için kullanılır. Balonun içerisinde bulunan havanın ısınması ile balon yükselirken soğuması ile de balon alçalacaktır.

Balon hangi malzemeden yapılmıştır, yanabilir mi?

Yırtılmaz naylondan yapılan balon Nomex tarzı ateşe dayanıklı malzemelerden yapıldığı için yanma riski yoktur.

Balon nasıl yönlendirilir?

Balonun yönü rüzgâr tarafından belirleniyor. Balonu kullanan kişi bir miktar da olsa balonun yönü hakkında karar verebilir.

Bir balona kaç kişi binebilir?

Bir sıcak hava balonuna tek seferde 10-32 kişi binebilir.

kapadokya-balon-turu-2Balon turu ne kadar sürer ?

Balon turu süresi uçuşun cinsine göre değişmekte olup 1 saat ile 1,5 saat arasında değişmektedir.

Balon turu ile ne kadar yüksekliğe çıkılabilir?

2000 feetin (610 metre)altında balonlar ile seyahat edebilir ve bu yükseklikten Kapadokya’nın her güzel ayrıntısını rahatlıkla görebilirsiniz.

Binilen balon güvenli mi, ne kadar güvenli ?

Balon turu ile ciddi kazalar çok nadir görülmektedir. Sıcak hava balonlarının tam teçhizatlı oluşu ile güvensizlik arz edecek bir durum yoktur.

Havadayken Burner adı verilen yakma birimi sönerse ne olur?

Eğer uçuş sırasında böyle bir sorun ile karşılaşılırsa ikinci burner devreye girecek ve onda da bir sıkıntı meydana gelmesi durumunda üçüncü burner devreye girecektir. Ama tüm bu ihtimallerin olumsuz gitme durumu düşünülecek olursa ki bu ihtimal çok düşüktür, balon bir paraşüt hızında inecektir.

Balonda kuş olması durumunda ne olur?

Balonların devasa büyüklükte olmaları zaten kuşları korkutmaktadır. Balonun sert yapısı ile kuşlar balona zarar veremeyecek olup vermeleri muhtemel olsa bile bir delik oluşması durumunda da balon uçabilecektir.

Balon ne kadar sürede şişer ya da söner?

Kapadokya sıcak hava balonları yaklaşık olarak 15 dakika içerisinde şişirilir ve aynı süre içerisinde de söndürülür.

Balon havalandığı yerde mi iniş yapıyor?

Balonun yönü insan tarafından değil daha çok rüzgâr tarafından belirleniyor. Bu nedenle balon içerisine bulunan uzman kişi balonun inebileceği uygun iniş noktalarında inişi gerçekleştiriyor.

Balon turu fiyatları ne kadardır?

Herkesin merak ettiği konulardan biri de balon turlarının fiyatları. Kapadokya’daki balon turu fiyatları sezon içerisinde değişiklikler göstermektedir. Kış aylarından 70-90 Euro civarlarında olan balon turları bahar ve yaz aylarında 140-180 Euro’ya kadar çıkmaktadır. Balon turu rezervasyonlarınızı herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için yoğun dönemlerde önceden gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Özel uçuş ile evlenme teklifi edebilir ya da az kişi ile uçmak isteyerek daha özel paketleri seçerseniz fiyat artacaktır.

kapadokya-balon-turu-3

Kapadokya balon turu hangi bölgede yapılıyor, rotamız ne?

Kapadokya balon turlarının tek bir rotası yok. Genellikle hava durumuna öre bu rotalar değişiklik gösterebiliyor. Ancak genel olarak Avanos ve Göreme arasında geziler gerçekleştiriliyor.

Peki balon turları hangi saatlerde yapılıyor?

Balon turları gün doğumunda, gün doğumu sonrasında ve gün batımında gerçekleştiriliyor. Ancak eğer sezonlar yoğun değilse genellikle gün doğumu sırasında balon turları tercih ediliyor. Transfer araçları sizleri otellerinizden saat 4 gibi alıyorlar ve gün doğumunu en şahane şekilde izlemeniz sağlıyorlar. Her ne kadar o saatte kalkmak zor olsa da emin olun ki gördüğünüz görüntüden sonra uyumamayı bile göze alıyorsunuz.

Balon turu için en ideal zaman ne zamandır?

Kapadokya’da yılın her mevsiminde hava balonu ile tura çıkabilirsiniz. Ancak Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Ocak aylarında daha konforlu ve zevk alacağınız uçuşlar yapmanız mümkün.

Uçuşlar için neden sabah saatleri tercih ediliyor?

Bu saatler hem en soğuk hem de en sakin saat dilimleri. Hem inişin yumuşak olması için hem de balonun istenilen seviyeye kolaylıkla yükselebilmesi için sabah saatleri uçuş için en uygun saat olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra sabah güneşin doğuşunu izlemek gibi muhteşem bir görüntüyü de ancak sabahın erken saatlerinde uçuş yaparak kazanabilirsiniz.

kapadokya-balon-turu-4

Balon seyahati için ne getirilmeli ne giyilmeli?

Hem kış aylarında hem de yaz aylarında da uçuşların olduğu göz önüne alınırsa bu durum biraz değişiklik gösterir. Ancak yaz için Jean ve düz tabanlı ayakkabı tercih edilebilir, kış için ise sıcak tutan giysiler uygun olacaktır. Arazi ortasında iniş durumlarına önlem olarak düz tabanlı ayakkabı ve bir ceket alabilirsiniz. Balon içerisine bu çok güzel anların fotoğraflarını çekmek için ise fotoğraf makinesini yanınızdan eksik etmeyin.

Yükseklik korkusu olanlar balon uçuşa katılabilir mi?

Balon içerisinde yükselirken hareket halinde olunduğundan rüzgâr hissedilmeyecek ve hareket hissedilmediğinden dolayı da bir uçurum kenarındaki etkiyi vermeyecektir. Şu ana kadar yükseklik korkusu olan birçok insan bu uçuşu en rahat şekilde atlattığından dolayı balon uçuşu ile yükseklik korkusunun çok yakından bir alakası bulunmamaktadır.

Uçuş için yaş sınırı var mı?

Hemen hemen tüm uçuşlar 6-90 yaş arası tüm bireyler için mümkün. Sepete tırmanabilme kabiliyeti gösteren bireyler rahatlıkla uçuşa katılabilir.

Hamileler balon turuna katılabilir mi?

Hamile ya da hamilelik şüphesi olan kimse balon turlarına alınmamaktadır.

Kimler Balon Turuyla uçmamalı?

Yakın geçmişte ameliyat olanlar
6 yaş altındaki çocuklar
Hamile olanlar
Koltuk değneği kullananlar
Akli dengesi olmayanlar
Kalça ya da belinde ağrısı olanların balon turuyla uçmamaları gerekir.

Balon Uçuşu bana ne katacak?

Yeryüzündeki tüm güzelliklere havadan kuş bakışı bakmak, herkesin her an önüne gelebilecek bir fırsat değil. Rüzgarla birlikte uçmak, kuşların gözünden dünyayı görmek ve Kapadokya’nın doğal güzelliklerini bir de yukarıdan izlemek sahip olacağınız en romantik anlardan biri. Burada ister ailenizle birlikte huzurlu dakikalar yaşayabilir ister tek başınıza maceralı bir yolculuğa çıkabilir ister de özel anlarınızı burada değerlendirebilirsiniz. Bir doğum günü kutlama ya da bir evlilik teklifi gibi özel anların en güzel şekilde resmedildiği balon turları sizlere hiç tatmadığınız deneyimler katmak için hazır bulunuyor. Peri bacalarının muhteşem görüntüsünü siz de yerden metrelerce yukarıdan görebilir ve bu anları fotoğraf karelerine taşıyarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kapadokya Balon Turu rezervasyonu için aşağıdaki iletişim kanallarından iletişime geçiniz.

Arama : 0 546 514 00 86 (Aramak için tıklayınız)

Whatsapp : 0 546 514 00 86 (Whatsapptan yazmak için tıklayınız)

E-mail : info@kapadokyadayim.com (E-mail göndermek için tıklayınız)

Arzu ederseniz aktivite sayfamızdan tüm aktiviteleri görüntüleyebilir, isterseniz rezervasyon sayfamızdan rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz

You may also like

35 comments

Selay Şubat 21, 2018 - 1:40 am

6 yas altı çocuklu ınsanlar ıcın bi imkan varmı çocuklar ıcın bi kreş gibi

Reply
admin Şubat 24, 2018 - 6:42 pm

Selam Hanım Merhaba,

Ne yazıkki 6 yaş altı çocuklar için kreş imkanımız yoktur.

Reply
Hatice Bostan Mart 1, 2018 - 7:34 pm

Merhaba, biz ailece kızımın 18 yaş Doğum gününü kutlamak icin balon turu organize etmek istiyoruz.. bu konuda bana biraz bilgi vermeniz mümkün mü?

Reply
admin Mart 2, 2018 - 11:38 am

Merhaba Hatice Hanım ,
Balon turundan sonra pasta vs ile kutlama yapabiliyoruz.

Reply
ilkane Mart 16, 2018 - 3:05 pm

Merhaba,balon turu fiyatlari neden bu kadar bahali…Nisanda az olma ihtimali varmi

Reply
admin Mart 20, 2018 - 8:02 pm

Merhaba,

Fiyatların Nisan ayında daha düşük olması muhtemelen mümkün değil. Balon firmalarının yüksek maliyetlerinin bir sonucu olarak fiyatlar yüksek oluyor.

Reply
ayhan Nisan 21, 2019 - 9:26 am

çok kazanma hırsı ,verdiginiz komisyonların bedelini müşteriden alma ve köşe dönme hırsı olmasın fiyatların aşırı pahalı olmasının nedeni?

Reply
Erhant Mayıs 23, 2019 - 9:11 am

Bir balonun satın alış fiyatı yaklaşık 100 bin ile 150 bin euro ve arizalandiginda en basit onarım için bile 2 3 bin euro dan başlıyor.

Reply
alexis Mart 22, 2018 - 2:59 pm

fiyatlar kişi başı mı ?

Reply
admin Mart 26, 2018 - 5:43 pm

Evet, fiyatlar kişi başı fiyatlardır.

Reply
Deniz Mart 27, 2018 - 10:42 pm

Balon fiyatlari kişi başına mı değerlendiriliyor yoksa bir balon için mi para vereceğiz?

Reply
admin Mart 30, 2018 - 8:17 pm

Deniz hanım Merhaba,

Balon fiyatları kişi başı fiyatlardır.

Reply
Acar Nisan 7, 2018 - 2:26 pm

Fiyatlar anormal fahiş fiyatlar bu ne kardeşim 1 saati 130 euro ~ 630 tl, bir asgari ücretli 1 ay çalışacak 2 defa balona binme ücreti ancak kazanabiliyor…

Reply
AYSEL NURIYEVA Mayıs 4, 2018 - 2:39 pm

ağzınıza sağlık

Reply
cansu Mayıs 9, 2018 - 6:26 pm

yabancı arkadaşım balon festivalinin ne zaman olduğunu merak ediyor bilgi verebilirmisiniz ?

Reply
Mustafa Mayıs 20, 2018 - 2:49 pm

Eylül sonu bolon ucuslari oluyomu kapadokya da eylul sonu ekim basi hava durum nasil? Tesekurler

Reply
admin Mayıs 30, 2018 - 8:20 pm

Mustafa Bey Merhaba,

Evet her mevsim balon uçuşları oluyor. Bazı mevsimlerde şiddetli rüzgar sebebiyle belirli günler iptaller gerçekleşiyor.

Teşekkürler

Reply
YELİZ Haziran 25, 2018 - 5:34 pm

MERHABA
BİZ EYLÜLDE EVLENİCEZ EYLÜLDE ORAYA 2 GÜNLÜK GELMEK İSTİYORUZ AMA 1 GÜN BURDA GEÇİRMEK İSTİYORUZ. BALON TURUNA KATILMAK İSTİYORUZ AMA NERDE KALABİLİRİZ OTEL KONUSUNU FALANDA PEK BİLMİYORUZ.YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

Reply
admin Haziran 28, 2018 - 9:53 am

Yeliz Hanım Merhaba,

info@kapadokyadayim.com adresine maille ulaşabilirsiniz.

Reply
Yasemin Gözüm Kasım 17, 2018 - 9:11 pm

Bu balonların atmosfere dolayısıyla doğaya, evrene zararı yok mu?
Nedir bu bencillik?
Her şey para kazanmak, bazı duyguları tatmin midir?
Havadan çekilecek videolarla tüm insanlık izleyebilir..
Evrene zarar tek varlık, insanoğlunun ta kendisidir.

Reply
Rüstemli Ü Şubat 24, 2019 - 10:06 pm

Merhaba. 16, 17, 18 mart tarihlerinin birinde uçuş yapıla bilirmi? Biletimiz 15 mart tarihinde.

Reply
admin Şubat 25, 2019 - 9:48 pm

Merhaba bize whatsapp üzerinden yazabilirsiniz +905444614470

Reply
Kapadokya Balon Turu Sever Mart 19, 2019 - 12:03 am

Merhabalar, geçtiğimiz dönem harika bir balon turu yaptım. Hayatımda yaşadığım en güzel anlardan birisiydi. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum !!

Reply
Burç Nisan 12, 2019 - 10:50 pm

Merhabalar
Balın turunu önce izlemek sonra katılmak istiyoryz. En uygun nerden seyrederiz ve göremede erken açılan simit fırını var mı? Teşekkürler

Reply
Mari Mayıs 5, 2019 - 12:11 am

Bu ne fyat a???sizin fara evro???lira kurs şimdi nasıl var??çok auf .la kişi başı 170 evro???😡😡😡

Reply
ayhan Nisan 21, 2019 - 9:23 am

fiyat çok pahalı

Reply
Ceyda Mayıs 24, 2019 - 9:23 am

Balona binmek hayalim di ama şimdi tam hayal oldu çok yüksek fiyatlar sebebi neki merak ediyorum

Reply
admin Mayıs 31, 2019 - 8:53 pm

Sebebi döviz kurunun yüksek olması ,talebin arzdan çok fazla olması ve yüksek maliyetlerdir.

Reply
Beklan Kasım 14, 2019 - 11:41 pm

Hocam kişi başı 250-300 hadi bilemedin 500 tl olsa belllki gelmişken balona da binmeden gitmeyelim deriz ama bu fiyat nedir hakkaten. 4 kişilik aileyiz. Hesap yapamıyorum bile. 8 gece otel konaklama parasına 1-1.5 saat balon. Binmem 8 gün daha kalırım. Buna bir düzenleme getirilmeli.

Reply
Turgut Haziran 4, 2019 - 3:57 pm

Evet dolar euro yükseldikçe sizde fiyatları 150-200-300 euro şeklinde yükseltiyorsunuz.Basit bir hesapla dolar 8-10 liraya çıkarsa sizin balon fiyatı 450-500 euro ya çıkacak.Tabi sizde haklısınız malum yüksek dolar kuru…

Reply
jimi Haziran 18, 2019 - 9:19 pm

Fiyat nedir 2 kişi temmuz ayında lütfen

Reply
Emre Eylül 10, 2019 - 2:01 pm

balonların hangi tarihlerde kalkacağını veya kalkıp kalkmayacağını kontrol edebileceğimiz veya bilgi alabileceğimiz bir platform var mı? rezervasyon vs yaptırmadan kontrol etmek istiyorum sadece.

Reply
admin Şubat 4, 2020 - 3:18 pm

Merhaba,

İleri tarihli olarak balon turlarının kalkıp kalkmayacağını belirten bir nokta yoktur. Hava durumu ve rüzgar şiddetine göre programınızı ayarlamanızı tavsiye ederiz.

Reply
Nihal Kasım 11, 2019 - 6:50 am

Önceden rez.gerek var mı?oraya gidince karar versek yer bulmakta zorlanırmıyız kasım ortası gibi?

Reply
admin Şubat 4, 2020 - 3:15 pm

Balon turlarında rezervasyon geldiğiniz zaman sorun yaşamamanız adına gereklidir.

Reply

Leave a Comment

Call Now Button